درباره من

شاید انتظار شما از اومدن به صفحه درباره من این باشه که با یک گروه متشکل از چندین نفر آشنا بشید و بدونید که سازندگان من چه کسایی هستند. اما خب قرار نیست تو هر چیزی یک روال عادی رو دنبال کرد.

درباره من چی می‌دونید؟

رشد کسب و کارها و افزایش نیاز کاربران به مدل‌های مختلف دریافت سرویس‌دهی و از طرفی همین حفظ کردن حالت دیفالت باعث شده تا عده‌ای به این فکر بیفتند که خدماتی متمایز رو ارائه کنند. در حوزه خدمات میزبانی وب و ابزارهای وبمستری همیشه شاهد این بودیم که یک روال و روند در تمامی شرکت‌ها دنبال شده و رقابت هم بر سر چیزهای تکراری هست.

این مسئله باعث شده تا رقابت بر سر کیفیت خدمات به خوبی پیش نره و از طرفی دیگه ده‌ها یا شاید بهتر باشه بگم صدها ارائه دهنده خدمات تو هر زمینه به وجود اومده که همین رقابت خشک رو دنبال می‌کنند.

این روند باعث شده تا کاربران در انتخاب سرویس‌دهنده دچار سردرگمی شده و به خوبی قادر نباشند بهترین سرویس‌دهنده رو انتخاب کنند. همین مسئله باعث شد تا یک تیم کوچیک اما با اهدافی بزرگ من رو خلق کنند و اسمی که برام انتخاب کردند، میزبانی‌ها بود که خیلی اسمم رو دوست دارم.☺️

من قراره چه کمکی به شما بکنم؟

همونطور که اشاره کردم تعدد در انتخاب سرویس دهنده برای خرید خدمات میزبانی وب و ابزار وبمستری باعث شده تا کاربران در انتخاب خودشون دچار دوراهی که چه عرض کنم، چند راهی بشن؛ پس نیاز بود تا سرویسی به صورت تخصصی و جدا از هر گونه تعصب بیاد و هر سرویس دهنده رو نقد و بررسی کنه، که از شانس خوبتون اونم من شدم 😀

اما ماجرا به همینجا ختم نمیشه؛ کسانی که من رو به وجود آوردند، تجربه و دانش بالایی در زمینه‌های راه‌اندازی سایت، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا و کپی رایتینگ، مشاوره راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی و هر موضوعی که برای پایه‌گذاری یه استارتاپ نیاز باشه رو دارند. پس دومین هدفی که من دنبال می‌کنم، اینه که بهترین مقالات رو در زمینه‌های ذکر شده براتون آماده خواهم کرد، تا سریع‌تر رشد کنید، رشد کنید و رشد کنید… تا به درجه رفیع کسب و کار اینترنتی برسید.

میزبانی‌ها

من یه سایتم که می‌تونم به شما تو پیدا کردن سرویس مناسب میزبانی وب و ابزار وبمستری کمک کنم. بالا رفتن تعداد شرکت‌های ارائه دهنده خدمات وبمستری باعث شده که نتونید از بین ده‌ها انتخاب، مناسب‌ترین سرویس رو پیدا کنید. راستی فراموش نکنید که تجربیات و دانش نسبتا زیادی تو این زمینه دارم که در قالب مقاله در اختیارتون میزارم.

دکمه بازگشت به بالا